Tričko Trollface

Tričko Trollface

Jeden z nejoblíbenějších meme motivů současnosti tričko Trollface. Charakter smajlíku, který provokuje, vyvolává hádky, ale vše z bezpečné vzdálenosti aneb „Když se dva perou, třetí se směje“.
Cena: 299 Kč

Popis produktu

Trollface je jednou z nejznámějších MEME postaviček a to ne náhodou. Tenhle smajlík totiž vyvolává emoce a to jak ty záporné, tak ty pozitivní. Dokáže lidi rozesmát i naštvat. Pokud rádi provokujete své okolí, a jste na to patřičně hrdí, tričko Trollface rozhodně musíte mít na své hrudi.

Pokud rádi cíleně štvete ostatní, rádi provokujete nebo vám je jen sympatická aktivita trolování v internetových diskusích, tričko Trollface musíte nosit už z vašeho principu.

Tričko Trollface představuje vysmívající se kreslený meme motiv s nápisem Problem?, ke kterému snad není třeba cokoliv dodávat.

Co je Trollface?

Trollface je kreslený smajlík, který se používá v mnoha situacích. Například když si cíleně z někoho nebo z něčeho děláte srandu, když někoho ve svůj prospěch „oklamete“ nebo také, když například využíváte oblíbenou aktivitu – trolujete.

Co je to trolování nebo též trolling?

Trolování je druh zábavy, která je naprosto absurdní nebo právě cíleně poukazuje na libovolný nešvar.

Motiv meme Trollface

Koupit Tričko Trollface     ►

Informace k nákupu:

  • Možnost vrácení nebo výměny zboží do 30 dnů
  • Poštovné zdarma při nákupu nad 1200 Kč
  • Odeslání balíku do 24 hod od objednání v pracovní dny
  • Nálepky a slevový poukaz ke každé objednávce
  • 11 poboček pro osobní odběr v ČR a SR
  • Spokojení zákazníci na Heureka.cz